warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web18/web/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Maraton

V této kategorii budou články týkající se maratonu

Pechek na M ČR v maratonu opět bronzový

Na 25.ročníku Pražského maratonu počasí běžcům mimořádně přálo, teplota od 5 do 9 st byla ideální, vítr byl také jen mírný, nepříjemný byl zejména v Karlíně, proto také byl úsek mezi 38-42 km z celého závodu nejtěžším.  Dosažené časy byly letos opravdu výborné, hodně běžců si dělalo osobáky, od nás to byli Jirka Franz a při své premiéře Michal Černý.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 06.05.2019 - 13:06

Registrace na Pražský půlmaraton 1.4.

Pokud byste věděli o někom, kdo by se chtěl zbavit registrace na pražský půlmaraton, dejte mi prosím vědět, sháním pro sebe číslo. díky moc
Pavel

Vložil/a Pavel Bartolomejev, Čt, 12.01.2017 - 01:36

Startovné na Pražský maraton

Protože jsem byl nemocný a nemohl jsem pořádně trénovat, tak letos už žádný maraton nezvládnu.
Na Pražský maraton http://www.prazskymaraton.cz/ jsem se už příhlásil a zaplatil, a proto nabízím nějakému zájemci převod startovného za 300Kč, původní cena byla 400Kč.

Vložil/a peca, St, 05.10.2016 - 14:27

Pechek mistrem ČR v maratonu

Petr se nečekaným triumfem zařadil už mezi naše maratonské legendy, 4 tituly má pouze Jan Bláha o on a s 8 medailemi je už nejlepším Čechem sám.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 09.05.2016 - 15:50

Ekaterina Zanozina v Mnichově 3:15:23

Pěkný osobák Ekateriny 11.10. v Mnichově, která se v Kerteamu také již naučila běhat stupňovaně - viz mezičasy :
Půlmaratony : 1:38:56 a 1:36:27
jednotlivé 10 km úseky :  47:23-46:26-45:53-45:14 + 9:27 závěr
V závodě doběhla jako 19.žena a 4. v kategorii.

Vložil/a Kervitcer Jan st., So, 24.10.2015 - 13:06

Maraton Stromovka - 52.ročník

Tento nejstarší maraton v Praze se běžel na přesně změřeném 4219,5 m okruhu (celkem 10 kol) za ideální teploty 8 až 9 st a téměř bezvětří. v cíli bylo 202 závodníků, pouze 11 nedokončilo.
Projevila se velká konkurence zejména nedělního City trailu do Bohnic.
Kerteam zastupoval pouze můj syn, který si to zaběhl vyloženě tréninkově za 3:22:29 - 58.místo.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 18.10.2015 - 15:22

Zermatt maraton 2015

Letos jsem měl možnost se opět zúčastnit MS v horském maratonu, které se konalo ve Švýcarsku v rámci Zermatt maratonu. Vzhledem k místu konání závodu a k tomu jak je závod oblíbený se letos dala čekat rozhodně větší účast než loni na MS v Polsku, kde se mi podařilo obsadit 7. místo. Před závodem jsem si dal za cíl být do 20. místa a běžet pod 3:15.

Vložil/a peca, Po, 20.07.2015 - 00:34

Pechek bronzový v M ČR vmaratonu

Petr Pechek ve svém 7.startu v Praze získal již 7.medaili v M ČR, poprvé, ale bronzovou, letos ale na véc neměl, celý závod běžel úplně sám, před ním byla v cíli mezera více než 3 min a velká mezera byla i za ním.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 04.05.2015 - 14:05

Pechek mistrem ČR

Kouzlo Kerteamu asi funguje, Petr z pozice 4.favorita závod vyhrál i když na 25.km ztrácel na naše trio rovných 60 vt. V posledních 6 letech byl 3 x zlatý a 3 x stříbrný.
Gratulace také Daniele Havránkové k bronzu za 2:58:43 při své maratonské premiéře po velkém souboji v cílové rovince s Jirkou Syrovátkou. Osobák pod 4 hod - 3:56:52 si zaběhla i moje dcera Soňa za 3:56:52.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 11.05.2014 - 16:41

Pražský půlmaraton

Sobotní půlmaraton proběhl za naprosto ideálního počasí, 14 st, zataženo a bezvětří.
Přináším tradiční přehled našich běžců (včetně těch, kteří trenuji sami) běželo 13 běžců půlmaraton a 5 dalších ve štafetě (Šibravová, Žaneta S., Soňa K., Tomáš Linhart a Pavel Zlatník).
Další ještě běželi na jiné jméno, například Ondra Beran (okolo 1.24)  nebo Dan Kus.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 06.04.2014 - 16:10