Pechek bronzový v M ČR vmaratonu

Petr Pechek ve svém 7.startu v Praze získal již 7.medaili v M ČR, poprvé, ale bronzovou, letos ale na véc neměl, celý závod běžel úplně sám, před ním byla v cíli mezera více než 3 min a velká mezera byla i za ním.
I přes vynikající podmínky (13 až 17 st a mírný vítr až asi od 11:15 hod - zároveň ale přestalo svítit slunce) byla letošní úroveň maratonu asi nejslabší v celé 21 ti leté historii a to jak mezi zahraničními běžci tak i mezi Čechy, jen 4 závodníci pod 2:30 a celkem jen 49 běžců běželo čas pod 2:44.
Celkem běželo 9 běžců Kerteamu, uvádím jejich přehled i rozložení tempa po 10 km + závěr, je vidět, že až na jedinou výjimku všichni zpomalili ve čtvrdé desítce a v závěrečných 2195 m :

...k rozložení tempa

Měl jsem také chvíli a podíval jsem se na rozbor i u jiných borců co běželi v neděli.
Nejzajímavější se mi jeví z české "B" špičky dva borci a to Pavel Frelich a Šárka Macháčková (no dobře ŠM je spíše A++ :)).
PF -   37:48 - 38:13 - 38:25 - 38:37 - 8:50
ŠM -  40:03 - 39:54 - 40:13 - 41:43 - 9:06
Naproti tomu zkušení buď neměli nebo "zklamali"
D. Orálek 35:33 - 35:23 - 36:39 - 39:28 - 8:50
J.Homoláč 31:49 - 32:11 - 33:12 - 34:50 - 7:35
, ale hodnotit borce maratooonskeee nechci a ani nemohu. Berte to prosím jako náhled na rozbor časů, ne jako téma pro obhajoby nebo široko-daleko sáhlé (šáhlé) diskuze :)

Moje výsledky

Také jsem běžela včera s číslem F5013 (bohužel nebyla registrována, a startovala s číslem jiné ženy)
Ekaterina Zanozina 3:34:29 - 51:29 - 50:20 - 50:52 - 51:02 - 10:44

Po, 04.05.2015 - 20:33

Blahopreji Katarině

k výbornému výkonu, běžela to skvěle rovnoměrně, jsem rád, že nakonec mohla startovat

Út, 05.05.2015 - 11:50

Děkuji

Jsem se snažila běžet rovno. To je nebyl můj osobak, ale závodem jsem velmi spokojena