warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web18/web/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Orientační běh

V této kategorii jsou články o orientačním běhu

12.místo Šédi na MS v OB v Estonsku

Posláno v: | »

Zveřejňuji reportáž z klasického závodu ze stránek sekce OB, který byl po většinu asi nejtěžším závodem kariéry . Pro Šéďu je to po tréninkovém výpadku v posledních 2 měsících velmi dobrý výsledek a moc mu gratuluji ke statečnému výkonu :

Vložil/a Kervitcer Jan st., Út, 04.07.2017 - 18:39

Skvělý víkend orientačních běžců v Mariánských Lázních

V Mariánských Lázních se konaly ve 3 dnech 4 etapové oblastní závody, kterých se zúčastnili i naši běžci včetně 16ti leteho Michala Bořánka, který je již novým členem Kerteamu. Všichni si počínali skvěle viz zpráva z Webu Orientační běh :

Vložil/a Kervitcer Jan st., Út, 02.05.2017 - 12:42

ME v orientačním běhu s bronzem Honzy Šedivého

V sobotu skončilo týdenní ME v orientačním běhu, které probíhalo v ČR v okolí Jeseníku.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 29.05.2016 - 18:23

M ČR v OB - sprint - bronz pro Sosáka

Velká gratulace pro Petra Losmana, který se po přestěhování do Pardubic po 7 letech loučil v dubnu s Kerteamem. Byl určitě hlavní hvězdou TV přenosu ze Znojma a je to vůbec jeho první medaile ze sprintu. Z 37 startujících běhá nebo běhalo s Kerteamem 6 závodníků, tři byli do 6.místa a skvělé je i 11.místo Honzy Mrázka 5 dní po horském maratonu.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Čt, 08.05.2014 - 20:41

Beťák 4. na ME

Honza Procháska dosáhl svého nejlepšího individuálního výsledku. Dnes na ME obsadil 4. místo.
Obrovská gratulace...

Vložil/a peca, Út, 15.04.2014 - 00:35

M ČR v OB-klasika úspěšné pro Kerteam

Honza Šedivý mistrem ČR a Kamila Gregorová bronzová. Oběma blahopřeji

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 23.09.2013 - 22:22

M ČR v orientačním běhu v režii Kerteamu

Orientační běžci, kteří se běžecky připravují také s Kerteamem zcela ovládli M ČR v OB na klasické trati v Českém ráji v okolí hradu Kost.
Finalový závod jste mohli sledovat ve velmi zajímavém  přímém televizním přenosu (záznam bude ještě dnes v noci).

Vložil/a Kervitcer Jan st., So, 29.09.2012 - 15:59

Kerteam má mistry světa v OB

Trojice běžců Kerteamu Jan Procházka, Jan Šedivý a Tomáš Dlabaja se v sobotu 21.7. ve Švýcarsku stala mistry světa v týmové štafetě.
Blahopřeji klukům k historickému úspěchu, který je pro ně zaslouženou odměnou za tvrdou práci a věnování se orientačnímu běhu

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 22.07.2012 - 13:38

Orieťák ve Stromovce

Atleti, máte jedinečnou příležitost najít si pár lampiónů! Příští středu (6.6.2012) se ve Stromovce běží Pražský pohár žactva. Kromě tratí pro děti jsou ale připraveny i tréninkové tratě. Mají délku cca 3 a 5 km a vzhledem k charakteru parkového terénu nebudou moc obtížné. Shromaždiště je přímo na Olympu, rozpis zde, přihlášky doporučuji mailem, na místě je to dražší a bývá fronta. Start podle chuti mezi 16:00 a 18:00.

Vložil/a Mrazák, Čt, 31.05.2012 - 07:40

Mistrovství Evropy v orientačním běhu - Švédsko

Dnes bylo na programu již první finale - middle. Mezi 51 finalisty byl velkým suverénem  Nor Lundanes, který vyhrál s náskokem více než 1 min před Rusem Novikovem a krajanem Kaasem, z našich se nejvíce dařilo Honzovi Procházkovi, jehož finiš a totální vyčerpání po závodě jste mohli dobře sledovat v přímém přenosu Švédské televize, v závěrečných metrech bylo možné vidět i Šedivého a Krále.
Výsledky : 1, Lundanes - 34:12
               16, Procházka - 37:27
               22, Král - 38:02
               32, Šedivý - 38:40

Vložil/a Kervitcer Jan st., Čt, 17.05.2012 - 23:13