V příloze je jako můj malý vánoční dárek základní treninkový plán na 4.cyklus. Vánoční týden bude asi hodně individuální, ale ve středu i v pátek budu v hale v tradičních časech - v pátek opět už od 15.15, nabízím i sváteční společný výběh na Třestibok v 10.00 z Okrouhla a v sobotu budu tradičně také v Riegrových sadech na Silvestrovském běhu.
Všem přeji již dopředu hezké prožití Vánočních svátků, zejména pokud se neuvidíme ještě zítra na Lhotce
| Příloha | Velikost |
|---|---|
| KERT2011-124c.doc | 20 KB |
Poslední komentáře
1 týden 3 dny zpět
29 týdnů 3 dny zpět
30 týdnů 22 hod zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 22 týdny zpět
1 rok 22 týdny zpět
1 rok 38 týdnů zpět
1 rok 39 týdnů zpět