Úspěšný Hervis půlmaraton

Kerteam měl letos početně nejslabší účast za posledních 5 let, nestartovali ani ti nejlepší, ale výsledky byly velmi dobré.
V cíli jsem nakonec napočítal 12 běžců, kteří mají s Kerteamem něco společného, 2 pro zranění nedoběhli - Boček a Havránková.
Uvádím přehled s mezičasy po 5 km :
30, Mrázek - 1:09:56  - 16:15-53-41-33 + 3:31
71, Chlupatý - 1:17:41 - 18:07-19-35-48 + 3:49
145, Suchý - 1:21:37 - 19:07-15-25-44 + 4:05   -    3. v kategorii nad 50 let !
    Prokop Jan - 1:50:49 - 26:57-25:24-26:16-23 + 5:47

Raritou jsou především výkony Honzy K. mladšího, který se propracoval z 1470 místa na 5.km na cílové umístění 476 a Honzy P., kjterý začínal na 5.km na 6612. místě a v cíli byl 4324.
Téměř u všech si také cením vynikajícího rozvržení tempa, nejlepší byl asi Petr Jindra.

Vložil/a Kervitcer Jan st., So, 06.04.2013 - 17:47
Kervitcer Jan st. Says:
Út, 09.04.2013 - 14:22

Andulka Zamrazilová

také zvládla celý půlmaraton i s minimálním tréninkem přesně jako 1000.žena v čase 2:05:59 - po 5 km 29:12-29:26-29:33-31:03 + 6:44

Ne, 07.04.2013 - 12:31

Monika Kolská

také běžela svůj první půlmaraton za 1:51:22 - po 5 km za 26:15-26:17-26:17-26:49 + 5:42

fotky

Letos jsem plánovaně 1/2M vynechal, ale aspoň jsem pobíhal po trati a povzbuzoval, kde se dalo, a jak jsem to stíhal. A hodně u toho fotil, lidi do času v cíli 1:22 by se měli najít na několika místech na trati.

- a omlouvám se za nekvalitní, hlavně rozmazané fotky, za běhu, mobilem, a v takové skoro tmě se to líp nedalo :-)