Bronz Kerteamu na M ČR v hale

Posláno v: | »

O víkendu proběhlo v hale na Olympu halové mistrovství republiky. Zúčastnili se 4 borci Kerteamu a vedli si velmi dobře. Malou senzací i pro mě byl bronz Adama Kouby na 1500 m v absolutním osobáku. Běželo se pouze v neděli finale s 12 startujícími (to hodně vypovídá o úrovni našich běžců), závod v ideálním volnějším a rovnoměrném tempu odtáhnul Pernica, což Adamovi plně vyhovovalo a jeho posledních stupňovaných 500 m bylo opravdu vynikajících. Za Adamem doběhli velmi dobří běžci Pernica, Harom a Doubravský.
11, Kawa 8:39,74 - m.2:51-4:17-5:45 a poslední kolo 34.0
Tento závod byl rozhodně ze všech běhů nejkvalitnější, Petr potvrdil svoji výbornou formu a rychlost v závěru, David doplati na kolizi 2 kola před cílem, která ho úplně rozhodila z rytmu, ale i jeho čas je slušný.
3000 m ženy :
1, Kamínková 9:30,57
2, Sekanová 9:34,38
7, Slavíková 10:03,05 - m. 3:13-4:53-6:34
Eva bojovala, ale chyběla ji přece jenom vytrvalost, určitě by měla mnohem více šancí v pomalém závodě na 1500 m

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 23.02.2009 - 10:01