Ahoj bezci z Kerteamu,
mam k dispozici 1 cislo na Prazsky maraton, ktere bohuzel nemohu vyuzit z duvodu zraneni. Cislo stalo 1000 Kc, nabizim ho za 500 Kc. Najde se nekdo, kdo by ho koupil?
Nejsem si jisty, jak je to s prejmenovanim ve startovni listine.
V pripade zajmu me kontaktujte na 602 213 414 nebo ondrej.holub@yahoo.com
Diky
Ondra
Prazsky maraton - nabizim cislo
- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
Poslední komentáře
2 dny 13 hod zpět
28 týdnů 3 dny zpět
29 týdnů 11 hod zpět
1 rok 1 den zpět
1 rok 5 dnů zpět
1 rok 5 dnů zpět
1 rok 21 týden zpět
1 rok 21 týden zpět
1 rok 37 týdnů zpět
1 rok 38 týdnů zpět