Kros v Senohrabech

Dneska jsem se zúčastnil Běhu lyžařů v Senohrabech. Závod to byl pěkný, Bylo nezvykle teplé počasí, takové jsem v Senohrabech ještě nezažil. Před závodem byla dost zima, ale pak bylo hodně pěkně. Nakonec se ukázalo, že se dalo běžet i v trenkách. Já jsem si vzal na závod, dlouhé elsťáky i rukavice. A pak mě tedy bylo dost teplo. Rukavice jsem si na trati sundal.
Ze začátku se mi běželo poměrně dobře, ale pak už jsem malinko tuhnul. V druhé polovině závodu jsem toho měl dost. Možná jsem tam i malinko zpomalil. Po doběhu v cíli jsem nevěděl jak na tom jsem. Závod se startoval intervalově, a taky jsem pořádně nevěděl, kdo bude můj největší soupeř. Nakonec se ukázelo, že se mi závod dost povedl a vyhrál jsem v čase 26:27 před Edlmanem ze Slávie.
Z kereamu ještě běžela Daniela Havránková (2. místo v ženách) a Iva Košárková, byla v ženách 7. závod se jí asi moc nepovedl. Na trati mě mohutně povzbuzovala Ivuška, která bohužel pro nachlazení nemohla běžet.

Vložil/a peca, Po, 28.11.2011 - 01:21