Vrané-Zvole, Kerteamáci byli opět vidět

Dnes, v sobotu 11. června v 11:00 se na start tradičního pražského kopce postavilo 5 běžců Kerteamu. Počasí bylo optimální, trať suchá, organizace závodu ucházející, ale zpracování výsledků a  jejich vyhlašování žalostné. Proto mnou uváděné výsledky nemusí odpovídat těm oficiálně vyhlášeným.
V kategorii žen do 40 let jasně vyhrála opět se vracející Helena Poborská časem 14:37, na 2. nebo 3. místě doběhla Dáša Zemanová v čase 15 až 16 minut. Mezi muže si z volejbalového turnaje odskočili Ondra Beran, který vyhrál kategorii do 40 let časem 12:17 (celkově tuším 2. za Pepíkem Poduškou). Ve stejné kategorii obsadil Kašík 6. místo časem 13:50. No a já si vyrazil na kole zpestřit chodeckou sezonu. V padesátníkách jsem časem 14:52 obsadil 2. místo za Slabým (13:37). K prvnímu prudkému stoupání se mi běželo skvěle, ale pak už to bylo docela trápení. O svém umístění jsem rozhodl v posledních 400 metrech.