Zdravím,
Tak jsem se na nxtri.com dozvěděl, že na letošním Norsemanovi budeme z ČR dva.
Takže zdravím Jana Kervitcera a přeji úspěšnou přípravu a snad bude dost času na pozdravení v Norsku.
Michal Činčiala
Norseman 2011
- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
Poslední komentáře
2 dny 12 hod zpět
28 týdnů 2 dny zpět
29 týdnů 10 hod zpět
1 rok 1 den zpět
1 rok 5 dnů zpět
1 rok 5 dnů zpět
1 rok 21 týden zpět
1 rok 21 týden zpět
1 rok 37 týdnů zpět
1 rok 38 týdnů zpět