Víkendové pidisoustředění Trutnov

Posláno v: | »

V termínu 8.-10. duben se uskuteční (možná) malé víkendové soustředenív Trutnově. Kdo máte zájem hlaste se zde či Daliborovi. Přespání možné u nás doma ve spacáku. Kdyby byl náhodou větší zájem, tak možno sehnat i nějaký penzion.
Program:
 pátek 8.4.
 - příjezd (pravděpodbně vlak v 16 hod z Hradce = vlak v 14 hod z Prahy)
- trénink (já rozcvičení před závodem, nezávodníci něco na dráze - Dalibor zjistí, zda se na ni může)
sobota 9.4.
- já - závod v Náchodě (Běh Hejnovkou)
-nezávodnící- dopol delší kopce, odpol tempový běh
neděle 10.4.
- běžecký výlet (možnost vyjedení Daliborova příbuzenstva v Malých Svatoňovicích stejně jako loni, dohodne Dalibor), podle počasí buď Krkonoše (ale tam bude ještě sníh) nebo Čížkovy kameny (trenér to tam zná)
Veškerý program se pravděpodbně bude ještě dost měnit. V případě zájmu možno prodloužit do pondělka, ale víc jak den dovolené neobjetuji Tongue out.
Takže se hlašte a těším se na viděnou,

Vložil/a Janinka, Po, 28.03.2011 - 15:47
Dalibor Says:
So, 09.04.2011 - 21:13

Zdravíme všechny z tréninkového pobytu z Trutnova. Včera jsme utužili družbu s místními hobíky v restauraci Krakonoš a dneska hned po ránu jsme si dali čtrnáctku. Poté jsme odběhali pár kopců, Jenny s Janičkou a rodiče Pechkovic absolvovali běh v Náchodě (samá druhá místa) a zítra se chystáme na výběh na Čížkovy kameny a pak do Svatoňovic za rodinou.
Vítkovice právě vyhrály čtvrtý finálový zápas hokejové extraligy, tak jdeme slavit:-).
Janička, Jenny, Brynďák, Zlaťas, Staník a Dalibor

zlatas Says:
Po, 11.04.2011 - 10:57

Tak weekend byl plodnej a kdo nebyl muze jen litovat. Ja v sobotu dopoledne 3km rozklus, 10x kopec a 2 km vyklus, odpoledne asi 13km fartlek a v nedeli fartlek 25km a navrat vlakem do trutnova, uz si ani nevzpominam kdy naposled jsem natocil 42km za jeden weekend. V patek jsme byli na spolecne vece s atlety z Trutnova a potom na pisko, v sobotu jsme s Bryndakem a Daliborem varili burtgulas k pozdnimu obedu a v nedeli byla navsteva u rodiny Kosteleckych, takze nabitej program od rana az do vecera. A k tomu vyborna kuchyne u pani Pechkove, takze po cateringove strance take 5 hvezdicek :)

zlatas Says:
Čt, 07.04.2011 - 16:21

tak premejslim ze bych jel taky, ale musim v patek jeste taky do prace, takze asi v patek 17:30 nebo 18:30 z cernaku busem.

Dalibor Says:
Pá, 08.04.2011 - 12:57

Najdeš nás buď na stadioně nebo u Krakonoše:-). Případně můžeš zkusit zavolat někomu, kdo u sebe obvykle nosí mobil (malá nápověda - já to nejsem).

Veerunka Says:
Pá, 08.04.2011 - 09:36

Jéé, a já se těšila, že tě dneska uvidím na tréninku :)

Sdílet....

share