Pro zajímavost sem dávám záznam ze sobotního tempového běhu v hostivaři... :-)
Tempáč hostivař
- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
Vložil/a peca, Po, 13.09.2010 - 21:38
Pro zajímavost sem dávám záznam ze sobotního tempového běhu v hostivaři... :-)
Poslední komentáře
1 týden 2 dny zpět
29 týdnů 3 dny zpět
30 týdnů 18 hod zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 22 týdny zpět
1 rok 22 týdny zpět
1 rok 38 týdnů zpět
1 rok 39 týdnů zpět