Kvalifikace na ME v běhu do vrchu

Posláno v: | »

V sobotu 19.6. se v Besednici u Kaplice (místo znáte z loňského soustředění Kerteamu) běží kvalifikace na ME v běhu do vrchu. O přímou kvalifikací se pokusí dvojice Pechek a Losman.
 Bohužel ale již nepoběží Helena Poborská, která se cestou na kole z pondělního tréninku velmi nepříjemně zranila poté co na ní na Vítkově skočil pes. Má zlomené kůstky na zápěstí a poraněný loket, se kterým musí dokonce na operaci. Po Daliborovi Slovákovi je to další, kdo musí na delší čas přerušit sezónu v plné formě.
Na sobotní závod navazuje ještě v neděli běh nas Kleť, který také kluci absolvují. Na oba závody se jedu podívat.
V Praze se v neděli konají přebory Prahy na dráze v Edenu, věříme, že někteří možnost startu využijí.  
Olga Firsová (záda jsou již výrazně lepší) a Adam Kouba poběží o víkendu 2 závody na 5 km na silnici v Německu - Kassel a Kaiserslauten.

Vložil/a Kervitcer Jan st., St, 16.06.2010 - 08:31
peca Says:
Ne, 27.06.2010 - 16:30

ještě jedno

Ještě jedno video se špuntikem. Pokud si otevřete video přímo v youtube, lze ho sledovat i ve vuvuzela modu.Laughing

peca Says:
Ne, 27.06.2010 - 16:11

video

Jedno zajímavé video z 2. nebo 3. kola

Ještě video z prvního kola

Kervitcer Jan st. Says:
Út, 22.06.2010 - 11:43

Do přílohy jsem dal 2 fotky ze závodu. První fotka je ze závěrečného stoupání v 1.okruhu, kdy je Petr Pechek ještě 3. a Petr Losman 4. těsně před Jirkou Vojákem, na té druhé je moment, kdy ve 2.okruhu (cca o 1,5 km později) právě předbíhá uprostřed stoupání na Kohout Jirka Voják Petra Pechka a dostává se tak na 3.místo. 

Kervitcer Jan st. Says:
Po, 21.06.2010 - 09:21

Kerteam bude mít na ME 2 zástupce - Petra Pechka a Janu Pechkovou, která tak výborně nahradila nešťastně zraněnou Helenu Poborskou. Kvalifikovat se bohužel nepodařilo Petru Losmanovi, skončil 5., neběželo se mu příliš dobře, v jeho běhu chyběla jiskra, dobře běžel až v závěru, ale to již bylo pozdě. Také Petr Pechek zatím nemá příliš velkou vrchařskou formu, přesto vůlí postup vybojoval. V neděli na Kleti už běžel jen tréninkově a s Tomášem Blahou prohrál o více než 1 minutu. Jana v sobotu podala výborný výkon, těžká trať ji vyloženě seděla a svoji formu potvrdila i v neděli suveréním vítězstvím na Kleti, kde se běželo většinou po asfaltu pouze do kopce.
Více o sobotní kvalifikaci si můžete přečíst na http://www.behy.cz/clanek/6167-pod-kohoutem-se-rozhodlo-o-trinactce-pro-bulharsko

peca Says:
Út, 22.06.2010 - 11:20

Jsem hodně spokojený s tím, že se mi povedlo kvalifikovat na ME v běhu do vrchu. Poprvé tam pojedu i se sestrou Smile V obou dnech mě to šlo víc v sebězích než do kopce. Při kvalifikaci jsme ve výbězích kopců ztrácel a snažil se to dohnat v sebězích. A ta trať mi taky moc nesedla. V neděli to bylo podobný, ale navíc jsem cítil i únavu ze soboty. V sobotu jsem musel v posledním kolo hodně bojovat o 4. místo.
Brzo dám na internet i nějaké fotky co fotila Ivča.

peca Says:
Čt, 24.06.2010 - 14:18

Přidávám odkaz na fotky z víkendových závodů.
http://picasaweb.google.com/petr.pechek/Besednice2010#

Sdílet....

share