Víkend 5.-16.12.

Také o druhém adventním víkendu se pilně závodilo a to nejen v Čehách. Já sám jsem byl na krásném zájezdě za uměním ve Vídni a alespoň jsem v neděli ráno využil ubytování v luxusním hotelu Marriott a šel jsem si alespoň zaběhat do vedlejšího Prátru na luxusní Hauptalei - 4 km dlouhá a 11 m široká rovinka. Moje fotky z předvánoční Vídně najdete na http://picasaweb.google.com/Kervitcer/PredvanocniViden#5412830737972481666
Byl jsem tam s Miladou a také s Lubošem a Andulkou
Petr Pechek a Lenka Šibravovová běželi 15 km na silnici v Holandsku. Oba skončili na 10.místě v časech 48:05 a 57:15.
Petr Jindra běžel stejnou trať v Pičíně za 1:01:53 a skončil 3.
Na Zbraslavském běhu - 5 km kros - doběhl Jarda Luč 2. za 17:18,5 a Dalibor Slovák 3. za 17:32,9 (vyhrál Odvárka 17:01,1). Běžel zde i Mirek Fliegl a byl 6. v kategorii za 21:05,5
Konečně Helena Poborská vyhrála v Hostivaři 7 km kros za 26:21

Vložil/a Kervitcer Jan st., Út, 08.12.2009 - 15:38
peca Says:
St, 09.12.2009 - 23:07

výsledky z Holndska

Podařilo se mi najít na internetu výsledky z Holandska. Je vidět jak afričani všem utekli... :-)

Dalibor Says:
Čt, 10.12.2009 - 11:05

No jo, nejhorší Afričan má průměrnou rychlost o 1,4 km vyšší než nejlepší Evropan. Měl bys s tím, Peco, něco dělat:-). Hlavně abecedy;-)...

Kervitcer Jan st. Says:
Čt, 10.12.2009 - 08:45

Ještě stojí za povšimnutí, že v cíli bylo klasifikováno 2318 závodníků

St, 09.12.2009 - 10:10

Na Zbraslavi to byl krásný závod, i přes setrvalé poprchávání byla trať docela dobrá. Oproti loňsku jsem se zlepšil o 16 sekund, hlavně díky Janu Sokolovi, který mě vytáhl do kopce a nakonec skončil celkově čtvrtý. Ale na Jardu Odvárku, který se zlepšil od loňska o víc jak minutu, jsme Jarda ani já neměli.
Hledal jsem v minulých výsledcích, jaký je zde asi traťový rekord. Přestože Roman Skalský i Peťa Pechek před několika lety běželi lehce pod 17 minut, traťák je pravděpodobně v držení letošního vítěze Odvárky, který jeden rok vyhrál za 16:45. Klobouk dolů.

Iva Tržilová běžela rovněž v sobotu v Hostivaři, skončila 6. za 34:12.