Povltavský běžecký pohár a další víkendové závody

V neděli 29.11. se běžely tradiční Senohraby, kde Petr Pechek doběhl 2. za 26:06 jen o 7 vt za Havlíčkem (25:59), běžel zde i Jan Kervitcer ml. a zaběhl čas 32:15 (25. v kategorii).
V neděli se také běžel další závod Povltavského běžeckého poháru, kterého se zúčastnila hned trojice z Kerteamu, Lenka Šibravová vyhrála ženy - 10 km za 38:54, Pavel Bolehovský byl 2. v mužích - 14 km za 58:47 a Petr Jindra 3. - 1:01:28 . Výsledky najdete na http://da-ba.com/302_zavody_017_behy_143_pet.htm
V sobotu se běhalo dopoledne v Krčském lese, zde běžel Ondra Blaha, Mirek Fliegl a Jirka Procházka a odpoledne se běžel v Lovosicích běh na Lovoš - 3,5 km kros s převýšením 420 m - Pavel Bolehovský doběhl 3. za 18:24, vyhrál Wallenfels za 18:03.
V neděli v Kadani běžel kros na 5,3 km Zbyněk Suchánek a byl 7. za 24:11 (vyhrál Hellmich K. za 22:17)

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 30.11.2009 - 16:49
peca Says:
Po, 30.11.2009 - 23:20

Ještě doplním, že v Senohrabech běžel z Kerteamu ještě Šéďa, který byl 5. Závod to byl hodně pěkný. Bylo super počasí a trať byla tradičně krásně vymetená... Tady jsou nějaké moje fotky: http://picasaweb.google.com/petr.pechek/Senohraby2009#