Elektronický tréninkový deník

Posláno v: | »

Dnešním dnem jsem si založil svůj trenérský účet v novém elektronickém tréninkovém deníku, který byl vytvořen pro všechny atletické discipliny metodickou skupinou Českého atletického svazu. Jedná se opravdu o unikátní projekt, který je vytvořen jak pro trenéry tak i pro samotné atlety. Podmínkou fungování je především váš zájem zúčastnit se tohoto projektu, mít trpělivost se s ním nejen seznámit, ale i pravidelně vyplňovat veškeré údaje. Pokud bude vše fungovat tak bude moci trenér přehledně sledovat trénink všech běžců zařazených ve skupině a běžec sám získá přehled o tréninku dalších běžců ve skupině a vše bude možné vyhodnocovat dle zvolených kritterií.
V první etapě jsem zařadil do svého deníku již 8 běžců - Šinágl, Chrascina, Pechek, Halberštát, Kopecký, Placatka, Máša a Procházka, kterým již přišla výzva k aktivací svého účtu v tréninkovém deníku, postupně chci přidávat i další dle vašeho zájmu, velmi důležité to považuji zejména u A skupiny, mohou se přidat ale i další, potřebuji k tomu jen vaši mailovou adresu, která mě u některých chybí. 
Více o projektu se dozvíte na www.atletika.cz, je připraven i workshop se seznámením s tímto deníkem na pondělí 20.12. od 20 hod. 

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 19.12.2021 - 13:36

Sdílet....

share