Petr obsadil na MS v horském maratonu v Polské Karpaczi sice jen 22, místo (ze 75 startujících), ale družstvo ČR celý závod vyhrálo (hodnotí se součet umístění 3 nejlepších s 5 ti členného týmu - Petr doběhl 4,) takže i on měl právo stát na stupních vítězů, získat zlatou medaili a vyslechnout si Českou hymnu. Určitě je to jeho největší životní úspěch, moc mu gratuluji.
Přidávám zde alespoň jednu moji fotku z vrcholu Sněžky na 28.km závodu
| Příloha | Velikost |
|---|---|
| DSCN6440.JPG | 52.21 KB |
Poslední komentáře
2 dny 12 hod zpět
28 týdnů 2 dny zpět
29 týdnů 10 hod zpět
1 rok 1 den zpět
1 rok 5 dnů zpět
1 rok 5 dnů zpět
1 rok 21 týden zpět
1 rok 21 týden zpět
1 rok 37 týdnů zpět
1 rok 38 týdnů zpět