Nedělní párty po maratonu

Posláno v: | »

Zveme s Miládkou všechny na tradiční párty na zahájení sezóny, budeme zahajovat již okolo 15 hod, aby mohli dorazit i děti, maso na grilování i pití bude připraveno, věříme, že vyjde i počasí a bude příjemná pohoda i s hudbou. Zatím můžeme připít na 2 medaile z republiky a snad přibude v neděli další. 

Vložil/a Kervitcer Jan st., Pá, 05.05.2017 - 21:49
Kervitcer Jan st. Says:
Ne, 07.05.2017 - 22:59

Petr Pechek popáté mistrem

Na tradiční párty na Lhotce byla příležitost k přípitku k dalšímu Péťovu titulu, letos už tak má Kerteam díky jemu a Daniele sadu medailí kompletní. Odpolední grilování se určitě vydařilo, nepršelo, jen trochu více foukalo.
Zúčastnilo se 6 maratonců, kromě Petra i Jirka Syrovatko, Lukáš Čermák, Honza Kervitcer ml., Franta Pechek a Evžen Ge, který se s Michalem Černým postaral o grilování, celé mě to s Miládkou pomohla připravat čtveřice mladých Újezďáků, která dorazila přímo z občerstvovačky na maratonu.
Petrovi přišla připít i maminka Śárka Pechokvá a Blanka s malým Davídkem, Robert Škeřík s Petrou a Adámkem, Vítek Pospíšil se svoji malou dcerkou, Lenka Šibravová a nejmladší člen Kerteamu Michal Bořánek. 
Celkem se nás tedy sešlo 19 plus tři malé děti, astmosféra byla opravdu rodinná, hodně se povídalo, jedlo a pilo, nezbyl čas ani na kytaru, věřím, že na letní griloavačce se sejdeme ve větším počtu.

Sdílet....

share