Dneska se narodil nový člen kerteamu Davídek Pechek. Na svět se mu sice moc nechtělo, ale nakonec vše proběhlo dobře...
Pokud by si chtěl někdo připít se mnou na zdraví Davídka, tak by jsme mohli buď v úterý po závodě, kde doufám bude docela hojná účast členů kerteamu.... ;-) Nebo pak na již tradičním letním posezení u trenéra, které by mělo být začátkem srpna v neděli 7.8. Ale to asi ještě upřesní trenér...
Poslední komentáře
3 dny 10 hod zpět
28 týdnů 3 dny zpět
29 týdnů 1 den zpět
1 rok 2 dny zpět
1 rok 5 dnů zpět
1 rok 5 dnů zpět
1 rok 21 týden zpět
1 rok 21 týden zpět
1 rok 37 týdnů zpět
1 rok 39 týdnů zpět