Trénink a závody na začátku prázdnin

Posláno v: | »

Tento týden jsem po návratu ze Slovinska a Rakouska stihl pouze středeční okruhy, na tréninku nebudu ani v pátek, kdy rozhoduji i s Mirkem na Kotlářce velké mezinárodní paralympijské závody.
V sdobotu ale můžete závodit ve Stromovce - 2 míle s úsměvem, nebo v Motole na golfu (4 a 8 km).
V pondělí bude společný trénink na dráze a ve středu, kdy je svátek nebudou okruhy, ale je možné běžet závod v Milíčovském lese na 5 nebo 10 km.
V pátek již s dráhovým tréninkem počítám dle plánu - od 16.30
O víkendu navrhuji také větší účast na dvou velmi zajímavých bězích Českého poháru běhu do vrchu v okolí Prahy - v sobotu Sedlec-Prčice-Javorová skála na 5,5 km a v neděli Lochovice-Plešivec na 6 km, na oba se pojedu podívat, v sobotu poběží i Pechek a asi i Šinágl a Černý, uvítám start i dalších.
První polovinu července potom zakončíme dalším tradičním závodem Kerteamu - 2 kola při zdi ve Hvězdě a středečními okruhy ve Stromovce.
Závěrem blahopřeji všem k výborným výkonům v posledních 14 dnech na bězích Olympijského dne, půlmaratonu v Olomouci,  10 km na Konopišti a v Braníku, Daniele H. na krosovém závodě a i např.v Kunovicích, kde výborně běžel Voloďa T., nevyšlo bohužel pouze MS v horském maratonu Petru P. - až 26.místo.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Čt, 30.06.2016 - 21:43

Sdílet....

share