Zvu všechny na již tradiční párty Kerteamu s grilováním po pražském maratónu se zahájením mezi 16-17 hod ke mě na Lhotku, které otevírá letošní běžeckou sezónu.
Připijeme na titul Viktora Š. na10 km a věřím, že budeme moci oslavit i dobré výkony maratónců.
Vítány jsou i rodinné týmy s dětmi i další příznivci Kerteamu.
Nedělní párty po maratónu
- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
Poslední komentáře
2 týdny 2 dny zpět
30 týdnů 2 dny zpět
31 týden 6 hod zpět
1 rok 2 týdny zpět
1 rok 2 týdny zpět
1 rok 2 týdny zpět
1 rok 23 týdny zpět
1 rok 23 týdny zpět
1 rok 39 týdnů zpět
1 rok 40 týdnů zpět