Nabitý závodní víkend Kerteamu

Vrcholem víkendu bylo určitě M ČR a vinařský půlmaraton v Pardubicích. Z Kerteamu se tady objevili 4 běžci, lepším časům zabránilo bohužel oteplení a nepříjemný vítr ve druhé polovině závodu - start byl až ve 13 hod :
M ČR : 5, Pechek - 1:08:44 - mezičas na 10 km 31:58
            19, Šťastný - 1:16:58 - m. 35:50 - třetí osobák během 14 dní !
Vinařský půlmaraton :  1:19:20 Pazdera - m. 36:15 - osobní rekord
                                          1:24:18 Suchý - m.39:30 - 3, v kategorii 50-59

Pro Kerteam byl v sobotu hlavním závodem 22.ročník Vranského lesního běhu, na startu se objevilo celkem 10 našich běžců a běžkyň,
Muži 8 km : 1, Šinágl - 29:17 (překonal traťový rekord Pechka 29:40 z roku 2014)
                      3, Franz
                     dále běželi Mareš, Beran, Kervitcer ml., Bolehovský, Kaše a Syrovatko
Ženy 4,5 km : 1, Slavíková 20:00
                         2, Šibravová
                        a běžela i Žaneta Sandtnerová

Run tour v Č.Budějovicích si zaběhl Lukáš Čermák - 5 km 19:54.

Velmi náročný skyrun na 24,5 km s převýšením 1500 m se běžel v dešti a husté mlze na Ještědu, mezi 470 startujícími se neztratil ani orienťák Martin Benroth - 17, za 2:12:34
Další náročný závod na 50 km se běžel také v okolí Dobříše, Brdských 50 km, kde startoval Honza Hostička.

V neděli se závodilo v Újezdě nad lesy, kde v duatlonu mezi 111 startujícími obhájil své loňské vítězství Martin Olšan a mezi juniory byl 3, Viktor Šinágl.  Závod absolvoval i Pavel Siegl a Michal Černý

o víkendu závodil i Jakub Hlas

V sobotu vyhrál velkou cenu Gustava Pešy na 4,5 km v Dolních Chabrech a v neděli byl 2, v jarním běhu Ďáblickým hájem na 4 km trati