Ve středu se mi nikdo neozval, proto jsem do Stromovky ani nešel. Dost se mi to hodilo. Doufám, že tam nikdo nebyl.
Nicméně v pátek budu na dráze Olympu od 16 hodin. Zájemcům trénink odkoučuji.
Mirek
Trénink v pátek 21. 8.
- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
Poslední komentáře
1 týden 2 dny zpět
29 týdnů 3 dny zpět
30 týdnů 17 hod zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 22 týdny zpět
1 rok 22 týdny zpět
1 rok 38 týdnů zpět
1 rok 39 týdnů zpět