V sobotu 13.6. jsme si s Martinou zaběhli Crosslauf v Tirolsku. Já 5km, Martina poloviční trať. Oba v hlavní kategorii (rozuměj Allgemein 23-30 let) na 3. místě.
Za týden v Mnichově nás čeká 10km, resp. 1/2maraton.

Zdravíme!
M&M
V sobotu 13.6. jsme si s Martinou zaběhli Crosslauf v Tirolsku. Já 5km, Martina poloviční trať. Oba v hlavní kategorii (rozuměj Allgemein 23-30 let) na 3. místě.
Za týden v Mnichově nás čeká 10km, resp. 1/2maraton.

Zdravíme!
M&M
Poslední komentáře
1 týden 2 dny zpět
29 týdnů 3 dny zpět
30 týdnů 19 hod zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 22 týdny zpět
1 rok 22 týdny zpět
1 rok 38 týdnů zpět
1 rok 39 týdnů zpět