Zdravím všechny kerteamáky z polské Toruně. Česká výprava je velice úspěšná, zvláště chodecká část. Vše o šampionátu, včetně televizního přenosu najdete na
www.emacitorun2015.com
Držte nám palce v sobotu, kdy budeme znovu bojovat o medaile.
Mirek
Mistrovství Evropy v atletice veteránů
- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
Poslední komentáře
1 týden 2 dny zpět
29 týdnů 3 dny zpět
30 týdnů 19 hod zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 1 týden zpět
1 rok 22 týdny zpět
1 rok 22 týdny zpět
1 rok 38 týdnů zpět
1 rok 39 týdnů zpět