Kerteam ovládl Silvestrovský běhv Praze

59.ročník Sivestrovského běhu Jardy Štercla v Riegrových sadech letos zcela ovládli naši běžci, když ve 3 závodech obsadili 2 x1.místo a 1 x 2.místo.
Běželo se na sněhu a na velmi kluzkém terénu, časy byly proto letos slabší :
Ženy 1450 m : 2, Hrstková   5:17  (vítězka 5:02)

ze severu

S Míšou jsme si zajeli na Silvestrovský běh do Mostu. Neumí tam běhat terénem a v kopcích, takže vyměřili placatý dvoukilometrový ovál a dali na výběr jedno nebo tři kolečka. Kratší závod vyhrál Adam Kouba a své první nevítězství si zde připsala Míša. Já jsem reprezentoval na šestikilometrové trase a zkušeně jsem si pohlídal čtvrté místo. Bohužel jeden z běžců přede mnou byl veterán, takže jsme museli čekat na vyhlášení a Míša taktak stíhala odpolední směnu v práci.
Po Čokoládovém běhu 25. prosince v Chomutově, kde jsem si nesoutěžně doběhl pro první místo, jsme severočeský trojboj završili včerejší účastí na desítce v chomutovském Bezručově údolí. Dvě hodiny před startem počasí usoudilo, že bude lepší nasněžit, takže jsem se svými podrážkami mohl jít klouzat. Chvíli mě motivovala Ivana Sekyrová, ale když i ona zmizela daleko vpředu, doklusal jsem v čase 38:25. Míša si přes všechny překážky naopak pochvalovala výsledných 53 minut a (prý) začne brzy běhat.

Mirek Says:
Čt, 01.01.2015 - 19:22

Novoroční běh na Konopišti

Nejen v poslední den minulého roku, ale i v první den nového byli běžci Kerteamu úspěšní. V běhu kolem Konopišťského rybníka při podobném popčasí s podobným povrchem jako v Riegrových sadech vyhrála svoji kategorii nad 35 roků Helena Poborská (21:31?) před Vandou Kadeřábkovou. V kategorii M60 zvítězil Mirek Fliegl (21:40). Zúčastnili se ještě Bára Mullerová (na bedně nebyla) a Hostička (pokud se umístil na bedně, tak jsem to nezaznamenal).