Zdravím všechny!
dávám na vědomí a zvu všechny, kteří by si chtěli zazávodit na rodící se legendě, nazvané HOSTIVICE RUN. Akce se koná 17. května.
Trasu běhu dobře znám, naběhal jsem tam...no stovky ne, ale desítky kilometrů, takže mohu potvrdit, že to je pěkné proběhnutí se mezi poli. A hlavně kopeček někde na prvním kilometru prověří, a ti, co si dají celý půlmaraton, tak je to čeká 2x. Zato zpátky je to pěkně po větru a z kopce.
Přijdte udělat atmosféru "našeho" nového závodu.
Zde bližší info k závodu.
http://www.mksh.cz/hostivice-run/
Přeji všem pěkné jaro!
Pavel
Hostivický půlmaraton, Hostivická „desítka“, Tatínkovský ultra běh
- Pro možnost psaní komentářů se přihlašte nebo zaregistrujte.
Poslední komentáře
3 dny 10 hod zpět
28 týdnů 3 dny zpět
29 týdnů 1 den zpět
1 rok 2 dny zpět
1 rok 5 dnů zpět
1 rok 5 dnů zpět
1 rok 21 týden zpět
1 rok 21 týden zpět
1 rok 37 týdnů zpět
1 rok 39 týdnů zpět