Kerteam 5. v Dalešickém koloběhu

5.místo mezi 42 družstvy v čase 6:24:06 je velkým úspěchem týmu ve složení Jindra-Kaše-Bolehovský-Kervitcer ml.
Závodilo se ve velmi těžkém hodně blátivém terénu naštěstí bez deště za průměrné teploty 8 st, Ondra Beran to navíc absolvoval s chřipkou.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 18.05.2014 - 10:25
kasik Says:
Po, 19.05.2014 - 20:21

Něco o závodě 100km koloběh

Chtěl bych poděkovat celému týmu k maximálnímu nasazení a bojovnosti až do cíle,což se v cíli ukázalo jako rozhodující. Dále našemu doprovodu (mým holkám Markétce,Lůce a Áně za občerstvení a Standovi Táborovi za info na trati) bez kterých by to bylo těžší. Po celou dobu závodu jako zázrakem nepršelo,ale bláta bylo dost a dost. Nejhorší to bylo v druhém 25ti kilometrovém okruhu. To si na nás organizátoři připravili opravdovou lahůdku. 500m v oraništi s blátem po kotníky. Na kolo se lepil mazlavý jíl,který ne a ne opadat. Nadávali všichni,já prý nejvíc:-) V tuto chvíli byl na tom nejlépe běžec,který nemusel tahat kolo. Jak ukazuje Honzíkův Garmin,profil vůbec nebyl jednoduchý. I v kopcích kolaři měli co dělat držet tempo s běžcem. A na rovinkách v otevřené krajině foukalo,takže zase dřina. Ale byly i úseky,kdy jsme si na kole odpočinuli a tak jsme to zaběhli,jak jsme to zaběhli.
Závod byl organizačně zvládnut na výbornou,značení na trati bez chyb. Myslím,že Kerteamu se závod vydařil a nasadil vysokou laťku pro příští ročníky:-) Večerní posezení v Dalešickém pivovaru se také vydařilo:-)