warning: Creating default object from empty value in /var/www/clients/client1/web18/web/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

27, Petr Pechek  - 1:08:31  - 4, Český běžec
59, Jirka Mareš - 1:19:39   - osobák - běžel ale na jméno Petr Bažant
73, Jirka Syrovatko - 1:22:20 - skvělý výkon 4 týdny po zlomenině žeber

Vložil/a Kervitcer Jan st., So, 17.09.2016 - 21:01

Úspěšný půlmaratónský víkend

Petr Pechek - 1:08:49 a Lenka Šibravová - 1:28,30 zvítězili na nedělním půlmaratonu v Deurne v Holandsku.
Pro Petra to bylo zde již 3 vítězství (předtím v letech 2009 a 2010 a také Lenka zde navazála na 2.místo v roce 2010 a 1.místo v roce 2012.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 14.09.2015 - 15:28

15 km v Lounech

Předehrou k nedělnímu maratonu byl tradičrní silniční závod v Lounech, který nabízí velmi rychlou trať a velmi příjemné prosxtředí. Letos to bylo bohužel 1 den před maratonem, z Kerteamu přesto běželi 3 závodníci.
Jirka Suchy - 57:14 - to je průměr 3:49/km - 2. v kategorii 50-59 let
Petra Kubešová - 57:19 - 4.  žena - Jirka ji odtáhnul celý závod a v posledním km ji i trochu utekl

Vložil/a Kervitcer Jan st., So, 02.05.2015 - 21:26

Kerteam 5. v Dalešickém koloběhu

5.místo mezi 42 družstvy v čase 6:24:06 je velkým úspěchem týmu ve složení Jindra-Kaše-Bolehovský-Kervitcer ml.
Závodilo se ve velmi těžkém hodně blátivém terénu naštěstí bez deště za průměrné teploty 8 st, Ondra Beran to navíc absolvoval s chřipkou.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 18.05.2014 - 10:25

Úspěšný Plzeňský půlmaraton

V sobotu v Plzni si skvěli vedli Franta Schoval i Marek Chlupatý, oba doběhli v osobácích.
10. a 6. Čech  - Schoval  - 1:16:18 - okruhy 25:56-25:41-24:41
12. a 8. Čech  - Chlupatý  - 1:17:42 - okruhy 25:58-25:45-25:59

V Bredě v Holandsku závodila i Lenka Šibravová v čase 1:27:44

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 07.10.2013 - 09:21

116. Běchovice s 16 běžci Kerteamu

Zde je přehled naší účasti - výsledky mistrovských kategorií najdete na www.atletika.cz, komplet potom na www.behy.cz

Lenka Šibravová vítězí v Holandsku

Holandské Deurne opět přívítalo českou minivýpravu a Lenka zařdila pokračování velké serie českých vítězství na tomto půlmaratonu, když vyhrála v čase 1:24:40. Mezi muži nemohl Dalibor Slovák plně nahradit Petra Pechka, doběhl ve své kategorii 4. za 1:17:09 a porazil jej i Rosťa Kolich - 1:16:49 a 2. místo v kategorii nad 40 let. Oba tyto výkony by stačily na Ústeckém půlmaratonu na první dvacítku.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 16.09.2012 - 19:19

Kerteam vítězí v Lánech

Julilejní 40.ročník Běhu vítězství v zámeckém parku v Lánech byl pro Kerteam velmi úspěšný.
Své loňské vítězství zde suveréně obhájil Honza Boček časem 24:11 (Kouba zde běžel v roce 2008 čas 24:14, Slovák v roce 2007 čas 24:15 a Honza vloni 24:23), v kategorii do 30 let doběhl 3, Petr Brynda za 27:01 (vloni a předloni běžel 27:10 a 27:36).
Mezi ženami na poloviční trati vyhrála Helena Poborská za  13:42 a bylo to zde její již třetí prvenství).

Vložil/a Kervitcer Jan st., Út, 08.05.2012 - 15:57

Závod 15 km silnice Počerady-Louny

Ve stejný den jako M ČR na 10 km na dráze se běžel i tradiční běh na 15 km v Lounech. Česká špička zcela chyběla v závodě mužů, takže 4 Keňané a další 2 cizinci byli zcela bez konkurence, také v závodě žen sice zvítězila Maďarka,  ale za ní byla již česká konkurence kvalitnější. Závod se běžel v 11 hod za teploty okolo 25 st a dusného počasí ještě poměrně dlouho před bouřkou, která dorazila až po vyhlášení ve 14 hod, časy proto moc kvalitní nebyly.

Vložil/a Kervitcer Jan st., Ne, 06.05.2012 - 09:05