39.ročník 10 km v Pečkách

Po ještě mrazivé a trochu větrné Kbelské 10 s vítězstvím Viktora Šinágla za 30:46 se v Pečkách běželo již za ideálního téměř jarního počasí s velmi příjemným mírným větrem v zádech po obrátce, přesto byly časy slabší.  Viktor dal přednost kvalitnímu tréninku v Beskydech a také vítěz Honza Janů zde běžel o něco pomaleji, 6 běžců pod 32 min, tra´tový rekord Vrabcové a 7 žen v čase 38.02 a lépe je ale docela slušný průměr.
Z našich 8 běžců byla plná polovina na bedně, v absolutním pořadí to bylo 2 x 3.místo a v kategorii žen nad 35-45 let nám patřila dokonce bedna celá.
Petr Pechek zde běžel již po jedenácté a jeho čas 31:31 byl lepší než v lońském roce, také čas Petry Kotlíkové 37:06 je výborný a stačil na vítězství v kategorii.