Halová sezóna 2018 zahájena

V pondělí 8.1. v Praze začala halová sezóna M ČR družstev akademiků na Strahově, kde startoval od nás jen Gerron Stewart - 1500 m - 4:16,06 - 8,místo. Na Olympu byly první závody v úterý 9.1. - účast byla ale nečekaně malá (časový pořad byl o 60 min zkrácen a dalších 50 min se vůbec neběhalo), startovali vlastně jen mladí do 20 ti let, nad touto věkovou hranicí už zde byli pouze jedinci a 3 veteráni nad 70 let. Z běhů zde bylo pouze 800 m - jen 15 mužů a 8 žen. Z Kerteamu běžel o 60 min dříve, než bylo plánováno zcela bez rozcvičení jen MIchal Bolehovský - 2:15,09 (2, v B.běhu) a dále Lukáš Čermák - 2:19,24 a Michael Cam - 2:31,61.
Halová sezéna je letos mimořádně krátká, končí vlastně přebory Prahy 3.a 4.2. ve Stromovce, potom jsou už jen M ČR dospělých 17. a 18.2.,(dorost a junioři jsou v Ostravě 24.-25.2) a M ČR verteránů 10.3. a hala SABZO (1 a 3 km) 14.3.
Neváhejte proto s účastí alespoň na 1-2 halových závodech,  příští úterý se běží na Olympu 1500 m (dělám zde hlavního rozhodčího) a s velkou účastí a vlastně i neoficiálním přeborem Kerteamu počítám v úterý 23.1. večer, kdy se běží 3 km  - start asi okolo 19.30, reparát je potom možný už jen na přeborech Prahy (tam ale bohužel nebudu, budeme právě končit soustředění v Turecku).

Vložil/a Kervitcer Jan st., Čt, 11.01.2018 - 16:01