TRIEXPERT TRIPrague

2, ročník tohoto závodu byl i zároveň M ČR ve středním triatlonu a určitě nejkvalitnějším letošním pražským triatlonem. Mezi 249 startujícími byla i tradiční dvojice Jan Kervitcer ml. a Jan Bláha, kteří po velkém souboji skončili mezi muži na 58, a 59,místě
Celkový čas a výkony : 1,9 km plavání, 90 km kolo a půlmaraton.
Kervitcer : 38:20 - 2:44:58- 1:44:51 a depa 3:40 a 3:10  - celkem 5:14:58
Bláha :  36:03 - 2:46:32 - 1:47:29 a depa 2:33 a 2:28 - celkem 5:15:06
Ještě 4,5 km před cílem byl Honza K. ml. za Bláhou o 2 min, ale posledním km za 3:51 jej nakonec porazil .
Na jeho výkonu se ale hodně projevil jeho včerejší návrat po 12 dnech z USA a všem určitě vadila i teplota okolo 29 st, nepříjemný protivítr při jízdě na Cukrák i silný proud při plavání ve Vltavě - navíc jen 15 st teplá voda. Vítězný Zadák měl proto čas jen 4:12:08 a závod vzdali po cyklistice i oba favorité Ospalý a Míka.

Honzův závod najdete na stravě

zajímavé je, že kolo bylo dle garminu delší - 91,37 km a běh naopak kratší - 20,32 km, plavání garmin už vyloženě zkreasluje, ukázalo mu to 2849 m