Pozvánka na Běh za Sliveneckou saní

Zdravím kolegy z Kerteamu,
rád bych vás pozval na Běh za Sliveneckou saní - krátký, prakticky rovinatý běh do vrchu do Malé Chuchle v úterý 26.7. od 18:00. V cíli měří osobně Trenér, takže zhodnocení výkonu bude okamžité :)
Traťový rekord drží David Kunčar 10:04, Petru Pechkovi chybělo 6s, v ženách je v držení Heleny Poborské. Propozice a více o závodu najdete na http://kopec.webzdarma.cz

S pozdravem
Honza Hostička

Vložil/a Kervitcer Jan st., Po, 18.07.2016 - 21:56
Kervitcer Jan st. Says:
St, 27.07.2016 - 14:36

Běh za Sliveneckou saní ovládl Kerteam

Celkem 102 běžců doběhl do cíle tohoto běhu, z Kerteamu běželo jen 6 běžců, ale v hlavních kategoriích jsme získali 1, a 3, místo - muži a 1, a 2, místo - ženy.
V taťovém rekordu 9:44 vyhrál Pechek, za druhým dorostencem Semerádem - 9:58, pořadatel Hostička běžel 10:18 a dalšími muži byli Syrovátko - 11:31(4, v kategorii)  a Rada.
Mezi ženami byla 1, Kotlíková - 11:23 je rovněž traťový rekord před Hrstkovou.
Závod se běžel za ideálních podmínek na suché trati , bouřka a déšť se místo závodu závodu vůbec nezasáhly.
Počítal jsem ale s větší účasti Kerteamu, zapití narození Davídka Pechka tak asi budeme nechat až na neděli 7.8. odpoledne u mě na Lhotce.

Čt, 28.07.2016 - 15:44

Kotlíková běžela 11:41