Pechek stříbrný na M ČR v půlmaratonu

Petr Pechek, který letos trenuje výhradně sám a po večerech,nebo ráno,  ukázal , že mu to stále běháí a po rozumném tempu v trati vybojoval stíbro v čase 1:07:58 jen 8 vt za Kreisingerem a 18 vt před Pavlištou, kterého doběhl až na 18.km.
Petr také ukázal, že umí běhat i v teplém počasí, v Pardubicích bylo při závodě slunečno a téměř 22 st., většina běžců proto běžela proti Pražskému půlmaratonu pomalejší časy. Výjimkou byl ale Franta Schoval, který si zaběhl osobák 1:15:19.

Vložil/a Kervitcer Jan st., So, 19.04.2014 - 16:12
Ondřej Says:
Ne, 20.04.2014 - 09:53

Teplo bylo

Já byl jeden z těch, kterým to teplo dost nesedlo. Až do 12 kilometru bylo vše v pořádku, mezičas na 10 km byl 37:12. Posledních 5 kilometrů bylo těžkých, zpomalil jsem o 20 sekund na km. Nakonec výsledný čas 1:21:21. Ondra